Halo?Sprzedaż! Sztuka skutecznej sprzedaży nie tylko przez telefon.
WYDANIE NOWE - ROZSZERZONE! Halo?Sprzedaż! to premierowa książka Olka Sienkiewicza, na którą długo wyczekiwał rynek skutecznej i eleganckiej sprzedaży. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy oczekują od siebie, życia i otoczenia czegoś więcej. Książka stanowi zbiór najsilniejszych wskazówek z zakresu Nowej Psychologii Sprzedaży, nurtu bez świadomości którego nie będzie można iść naprzód.

WYDANIE NOWE - ROZSZERZEONE! 2016

Rynek nareszczie doczekał się wskazówek i strategii sprzedażowych, którymi posługuje się Olek Sienkiewicz w codziennej pracy. Książka stanowi zbiór najcenniejszych przemyśleń, które z powodzeniem wspierają sprzedaż i budowanie relacji wielu praktykom sprzedaży. Porusza kluczowe zagadnienia w procesach komunikacji z klientem, przekonywania, automotywacji i radzenia sobie z trudnościami codziennej praktyki sprzedaży. Jest napisana tak, aby każdy - bez względu na praktykowany zawód, wiek, płeć czy miejsce zamieszkania - znalazł w niej inispiracje do bycia jeszcze lepszym. Zgodnie z ideą promowaną przez autora - "Sprzedawaj tak, jak sam chciałbyś kupować" książka wyznacza nowy kierunek, w którym najważniejsze ogniwa każdego biznesu i każdej relacji to ludzie.

Zatem ludzką rzeczą jest sprzedawać z przyjemnością i satysfkacją zarówno dla klienta, jak i samego sprzedawcy.

Premiera 12-13.10.2013 na Międzynarodowym Kongresie Osiągnięć. 

NOWOŚĆ! Jesienią 2016 Wydawca wprowadził nowe, rozszerzone wydanie tej popularnej książki biznesowej. Autor Aleksander Sienkiewicz wzbogacił poradnik o obszerny rozdział w całości poświęcony temu jak skutecznie i praktycznie budować zaufanie w relacjach biznesowych. Serdecznie zapraszamy do lektury!

KSIĄŻKA DOSTĘPNA W SKLEPIE ZEWNĘTRZNYM KUPISZ TUTAJ - KLIKNIJ I ZAMÓW TERAZ.

 

>

© Copyright 2013 Aleksander Sienkiewicz | All Rights Reserved
projekt i wykonanie As-c, insidedreams