XII Teraz Twoja kolej.
Czego jeszcze może nauczyć Cię sprzedaż, tak abyś skutecznie i natychmiast obrał kurs na własne marzenia? Odkryj tajemnicę, której nikt nie chciał zdradzić i bądź gotowy na własny sukces. Czas, abyś dotarł do miejsca, które od dawna czeka na Ciebie. Sięgnij po XII unikalnych wskazówek i ruszaj po sukces!

XII to jedna z ostatnich premier Olka Sienkiewicza. Jak sam podkreśla, to dzieło jest czymś wyjątkowym i bardzo szczególnym w jego zawodowym życiu. XII to dwie godziny szkolenia audio, które istotnie wykracza poza klasyczny format przekazu. XII to kolejny i niemal milowy krok Olka do tego, aby przekazać jak największej liczbie osób najbardziej wartościowe lekcje, jakie podpowiada praktyczna i skuteczna sprzedaż.

Zanim zamówisz egzemplarz dla siebie, posłuchaj fragmentu XII:Olek Sienkiewicz od początku swojej kariery aktywnie promuje wiedzę oraz kompetencje, jakich uczy praktyczna i elegancka sprzedaż. Za każdym razem podkreśla znaczenie tego, jak wiele każdy z nas może, a nawet powinien nauczyć się od tej dziedziny biznesu, a nawet i życia. Bez względu na to, czy sprzedajemy zawodowo, każdy z nas zasługuje na to, aby zdobyć narzędzia i wskazówki do sięgania po własne marzenia. Po lepsze życie dla siebie i najbliższych.

XII to jeden z tych metaforycznych kluczy, który otworzy wiele drzwi do lepszego życia przed każdym, kto po pierwsze pozwoli sobie na to, a po drugie ma świadomość, że odpowiedzialność za własne życie, leży wyłącznie po jego stronie.

Podczas gdy na rynku nie brakuje zagranicznych, inspirujących dzieł od tych, którzy włąsną postawą pokonali chorobę, niepełnosprawność czy choćby wszechobecną biedę, pojawia się XII. Dodatkowa perspektywa do ruszenia po własne marzenia, którą mozolną pracą i zaangażowaniem odkrył normalny, przeciętny człowiek. Chłopak, który miał wszystko co niezbędne do życia. Miał zdrowie, rodzinę i jedzenie każdego dnia w swoim życiu. Żył również w czasie w którym wszyscy już wiedzieli, jak wiele można osiągnać. Niestety nikt nie był do tego przygotowany. A jedyną pewną wskazówką, o której wspominali była nauka, nauka i raz jeszcze nauka.

Co przyniosły pierwsze lata życia, nauki bycia najlepszym i dalej budowania prawdziwej, życiowej mądrości? Co pozwoliło autorowi konsekwentnie rozwijać własną wizję sukcesu, zaangażowania i zawodowej misji? Dzięki czemu wszystko, co kiedyś wydawało się najgorsze i najtrudniejsze do zniesienia, dzisiaj stanowi podwalinę pod własny sukces?


Czego nauczy sprzedaż Ciebie -  człowieka, który ma swoje marzenia, własny kontekst życia i wszystko, co niezbędne aby iść konsekwentnie naprzód? Na to pytanie możesz odpowiedzieć wyłącznie sam, zagłębiając się w kolejne perspektywy, które odkryje przed Tobą XII.

XII to wyjątkowe i osobiste szkolenie audio Olka Sienkiewicza. Zawiera dwanaście rozdziałów zbudowanych w układzie: Złota inspiracja - Prawdziwa historia z życia i praktyki biznesowej -  Analiza tego, w jaki sposób zastosować konkretną wskazówkę we własnym, codziennym życiu.

Nie tylko samo nagranie jest magiczne. Niebywały był proces jego tworzenia i nagrywania. Lektor którego usłyszysz na płytach to Tomasz Kućma - jeden z najważniejszych i kluczowych lektorów oraz tłumaczy na polskim rynku rozwoju osobistego. Człowiek, który czyta i tłumaczy takie sławy, jak: Brian Tracy, Zig Ziglar, John Maxwell, Les Brown, Jack Canfield i wielu innych.

Na dwóch płytach znajdziesz następujące treści:

CD 1:
Wstęp
Wszystko zaczyna się wcześniej
Nie każdy klient to klient dla Ciebie
Jeśli masz przekonać innych, zacznij od siebie
Sympatia ważniejsza od tej, którą darzą Cię inni
Dlaczego porażka nie istnieje
Dalej początek i pomaga iść naprzód

CD 2:
Kto ma rację i gdzie ukrywa się znaczenie tego, co mówisz
Dlaczego cel jest drogą
Siła, która poprowadzi cię za rękę
Ambicja - odkryj jej właściwą stronę
Sprzedawaj tak, jak sam chciałbyś kupowć
Najlepszych sprzedawców poznaje się w biedzie
Na zakończenie...?

Jeśli jesteś gotowy na to, aby ruszyć z miejsca w kierunku tego, o czym marzysz sięgnij po XII jeszcze dzisiaj. A my gwarantujemy Ci, że będziesz wracał do tych reguł wielokrotnie, a na własnej, wymarzonej mecie staniesz szybciej niż Ci się wydaje. Powodzenia i niech Ci się sprzedaży!

ZAMÓW WYDANIE DLA SIEBIE - SKLEP ONLINE - KLIKNIJ.

VIDEO 1 - TRAILER:
 VIDEO 2 - Zapowiedź spotkania autora XII z lektorem. Czyli Olek Sienkiewicz rozmawia z Tomaszem Kućmą.

>

© Copyright 2013 Aleksander Sienkiewicz | All Rights Reserved
projekt i wykonanie As-c, insidedreams